Контактна інформація

 м. Дніпро, вул. Гаванська, 16

Юр. адреса: м. Дніпро, бульвар Слави 23, кВ 49

getman-trade@ukr.net resursprom2016@ukr.net vedgetman_tpf@ukr.net

Телефони

Директор

Якименко Владислав Анатолійович
+38 (050) 676-08-11

Асистент

Якимчук Анна
+38 (095) 908-33-60

Менеджер з продажу

Білоткач Катерина
+38 (050) 420-31-94
Безрученко Владислав
+38 (050) 450-66-40

Офіс

+ 38 (050) 67-60-811
+ 38 (056) 370-77-99
+ 38 (056) 371-31-88

Слідкуй за нами в соц. мережах

Феросплави

Феросплави. Важливу нішу в сфері діяльності нашого підприємства займають феросплави. Матеріал фасується в поліпропіленові мішки (біг-беги) по заздалегідь узгодженої масі зі споживачем.

Феросплави – сплави заліза з іншими елементами (Cr, Si, Mn, Ti і ін.), Що застосовуються головним чином для розкислення і легування сталі (напр., Ферохром, феросиліцій). До феросплавів умовно відносять також деякі сплави, що містять залізо лише у вигляді домішок (силикокальций, силикомарганец і ін.), І деякі метали і неметали (Mn, Cr, Si) з мінімальним вмістом домішок. Отримують з руд або концентратів в електропечах або плавильних шахтах (горнах).

Перелік поставляються феросплавів нашим підприємством:

Феросиліцій (FeSi 10, FeSi 25, FeSi 45, FeSi 65) за ГОСТом 1415-93 – сплави заліза з кремнієм. Процес виробництва феросиліцію заснований на відновленні кремнезему. Використовують як розкислюючих і легуючих добавок для виплавки електротехнічних, ресорно-пружинних, корозійно і жаростійких сталей, а також конструкційних і інструментальних сталей, легування і модифікування чавуну.

Феромарганець (FeMn 78, FeMn 88, FeMn 95) за ГОСТом 4755-91 – легуючий сплав заліза і марганцю з мінімальним вмістом марганцю 70,0% по масі і максимальним – 95,0% по масі, отриманий шляхом відновлення. Залежно від вмісту вуглецю розрізняють низько-, середньовуглецеву і вуглецеві сорти феромарганцю. Вуглецевий феромарганець виплавляють у відкритих і закритих електричних печах за допомогою трансформаторів до 63 МВА та вугільної футеровкою з шихти, що містить оксиди марганцю, заліза, кремнію та кокс. При виплавці, крім сплаву, отримують багатий марганцем переробний шлак з низьким вмістом фосфору. Його використовують для отримання силікомарганцю і металевого марганцю.

Феромарганець широко застосовується для легування сталі та її розкислення, а також для обмазки зварювальних електродів. Додавання марганцю підвищує твердість сталі, її антикорозійні властивості і стійкість до розриву.

Ферохром (FeСr 025, FeСr 800) по ГОСТу 4757-91 – сплав хрому з залізом застосовується для виплавки сталей з особливими властивостями, отримання нержавіючої сталі, легування чавуну. Присадка хрому підвищує межі міцності і текучості сталей. У вуглецевих марках підвищує їх твердість і зносостійкість. Низьковуглецевих сталі з вмістом Cr 12% і більше мають нержавіючими властивостями.

Ферросиликомарганец (FeSiMn 17) за ГОСТом 4756-91, основні компоненти якого – кремній і марганець. Виплавляється в рудно-термічних печах углевосстановітельним процесом. Силикомарганец з кремнієм 10-26% інше марганець, залізо і домішки отримують з марганцевої руди, марганцевого шлаку і кварциту, він використовується при виплавці сталі як раскислитель і легирующая присадка, а також для виплавки феромарганцю з зниженим вмістом вуглецю силікотермічеським процесом. Сплав з кремнієм 28-30%, сировиною для якого служить спеціально отримуваний високомарганцевий низькофосфористий шлак, застосовується у виробництві металевого марганцю.

Ферросиликомарганец застосовується в металургії як раскислитель стали. Надає сплаву ударостійкість і ламкість при вигині. Використовується для виробництва рейкової і конструкційної сталі, їм легируют сплави на основі алюмінію, магнію і міді.

Ферромолибден (FeMo) по ГОСТу 4759-91 отримують позапічним силікотермічеським способом, використовуючи в якості відновлювача феросиліцій і частково алюміній. Сплав забезпечує однорідність структури стали, розширює температурний інтервал гарту і відпустки, збільшує стійкість проти перегріву, сприяє усуненню крихкості

Застосовується в сталеплавильної і ливарної промисловості в якості легуючого елемента для додання однорідної мелкокристаллической структури стали; покращує закаливаемость і прокаліваемость стали, збільшує її в’язкість, ліквідує відпускну крихкість хромонікелевої сталі, сприяє збереженню властивостей стали при високих температурах; добавка ферромолібдена в чавун збільшує його міцність і опір зносу.

Феррованадий (FeV) по ГОСТу 27130-91 сплав заліза і ванадію, одержуваний відновленням технічного пентоксіда ванадію кремнієм кремнієм феросиліцію або алюмінієм в дугової електропечі. Вибір способу виплавки феррованадия визначається вмістом ванадію в сплаві.

Застосовують для отримання мелкокристаллической структури стали, підвищення твердості, зносостійкості, теплостійкості.

Залишити відповідь

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!